Італійський перекладач онлайн


Безкоштовний українсько-італійський перекладач для перекладу слів, фраз, речень. Для українсько-італійського перекладу введіть у верхнє вікно редагування текст. Потім для роботи італійського онлайн перекладача, натисніть на зелену кнопку і текст буде перекладено.

 0 /5000


Другий українсько-італійський перекладач онлайн

Для українсько-італійського перекладу введіть у верхню форму редагування текст і натисніть на кнопку "Перекласти". В нижньому вікні редагування ви отримаєте перекладений італійський текст. Цей перекладач має обмеження у 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Італійська мова - мова романської групи індоєвропейської мовної сім'ї, яка розвинулася з народної латини Римської імперії на території Апеннінського півострова. Італійською мовою розмовляють в Італії, а також на деяких прилеглих до Італії територіях - Мальті та Корсиці, а також у кантоні Тічино в Швейцарії. Італійська мова мала значний вплив на всі мови Західної Європи, особливо на французьку, англійську, німецьку та іспанську. Італійська мова має багато діалектів, основними з яких є північноіталійські діалекти, тосканський діалект, діалекти центральної Італії, діалекти південної Італії та Сицилії. Основою літературної, офіційної італійської мови став тосканський діалект. Сучасний італійський алфавіт складається з 21 латинської літери, за винятком 5 додаткових літер з розширеного латинського алфавіту. Літери J, K, W, X та Y не є частиною італійського алфавіту і зустрічаються лише в запозичених словах. В італійській мові також можна зустріти літери з діакритичними знаками. Їх призначення - позначати наголос на останньому складі. Дієслово в італійській мові характеризується збереженням флексій з паралельним розвитком деяких аналітичних форм за участю допоміжних дієслів. На відміну від французької, італійське дієслово зберігає високий ступінь флексій при відмінюванні за особами та числами, як і в іспанській мові.