Італійсько-український перекладач онлайн


Італійсько-український онлайн перекладач для перекладу слів, фраз і коротких текстів. Щоб почати роботу з італійсько-українським перекладачем, введіть у верхнє вікно редагування текст. Натисніть на кнопку "Перекласти", щоб почати італійсько-український переклад.

 0 /5000


Додатковий італійсько-український перекладач

Щоб розпочати роботу з італійсько-українським перекладачем, введіть у вікно редагування ваш текст і натисніть кнопку "Перекласти". У нижньому вікні ви отримаєте готовий текст. Даний перекладач має обмеження в 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Італійська - офіційна мова Італії, Ватикану, Словенії, Сан-Марино та Швейцарії (поряд з німецькою, французькою та ретороманською). Італійська мова належить до індоєвропейської мовної сім'ї романської групи, італо-романської підгрупи мов. Італійська, як мова культури епохи Відродження, мала значний вплив на багато мов Західної Європи. Сотні італійських слів стали частиною багатьох мов. Італійська мова має багато діалектів, які дуже відрізняються один від одного. Основою для офіційної італійської мови став тосканський діалект. Італійська мова широко використовується в музичній термінології та опері: багато італійських слів, пов'язаних з музикою, стали міжнародними термінами, які увійшли в різні мови світу. Основний італійський алфавіт складається з 21 літери: п'ять голосних (A, E, I, O, U) і 16 приголосних. В італійській мові немає відмінків, є лише прийменники. Іменник має лише 2 роди: чоловічий та жіночий. Дієслово в італійській мові має 8 часів, 3 дієвідміни та 4 способи. Загальна кількість носіїв італійської мови становить приблизно 85 мільйонів осіб, з яких 62 мільйони вважають італійську мову рідною.