З української мови на угорську онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на угорську. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на угорську безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на угорську допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на угорську може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Угорська мова належить до фінно-угорської групи мов (уральських мов), в межах якої разом з мовами мансі та ханти утворює угорську групу. Угорська мова є офіційною мовою Угорщини та однією з 24 офіційних мов Європейського Союзу. За межами Угорщини нею також розмовляють угорські громади в південній Словаччині, західній Україні, центральній і західній Румунії, північній Сербії, північно-східній Словенії та східній Австрії. Угорська мова є офіційною мовою Угорщини та однією з 24 офіційних мов Європейського Союзу. Загальна кількість її носіїв становить близько 13 мільйонів, з яких 10 мільйонів проживають в Угорщині.