З угорської мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з угорської мови на українську. Для онлайн перекладу з угорської мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з угорської мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з угорської мови на українську

Онлайн перекладач з угорської мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з угорської мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Угорська мова - одна з небагатьох неіндоєвропейських мов сучасної Європи зі значною кількістю носіїв. Угорська мова належить до фінно-угорської мовної сім'ї та становить угорську групу. Протягом своєї історії угорська мова зазнала значного впливу з боку різних мов. Сучасна лексика угорської мови на 30% складається зі слів, походження яких точно не встановлено, на 21% - з первісної угро-фінської лексики, на 20% - зі слів слов'янського походження, на 11% - з німецьких запозичень, на 9% - з тюркських, на 9% - з латинсько-грецьких і на 1% - із запозичень іншого походження. В угорському алфавіті 40 літер (14 голосних, 26 приголосних). Приблизно 13 мільйонів людей розмовляють угорською мовою.