З української мови на турецьку онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на турецьку. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на турецьку безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на турецьку допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на турецьку може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Турецька мова - належить до тюркських мов (огузька група). Турецька мова є найпоширенішою з тюркських мов, нею розмовляють близько 90-100 мільйонів людей. Значні невеликі групи носіїв турецької мови також існують у Німеччині, Австрії, Болгарії, Північній Македонії, Греції, на Кіпрі, в інших частинах Європи, на Південному Кавказі та в деяких частинах Центральної Азії, Іраку та Сирії. Турецька мова є 18-ю найпоширенішою мовою у світі. Турецька мова належить до аглютинативних мов. Це виражається в тому, що в слові чітко виділяється корінь, а всі граматичні форми виражаються (майже завжди однозначно) афіксами, ніби приклеєними до кореня з правого боку. У турецькій мові немає граматичної категорії роду іменників. Існує лише обмежена кількість іменників арабського походження, які приймають закінчення -а або -е як показник жіночого роду. Сучасний турецький алфавіт базується на латиниці. Він складається з 29 літер: 8 голосних і 21 приголосної.