З української мови на румунську онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на румунську. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на румунську безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на румунську допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на румунську може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Румунська мова - мова румунів, офіційна мова Румунії та Молдови. Належить до балкансько-романської підгрупи романських мов індоєвропейської мовної сім'ї. Румунська мова має 5 відмінків (називний, родовий, давальний, знахідний і кличний), які вона успадкувала від латини. Іменники в румунській мові поділяються на три роди: чоловічий, жіночий і середній. Характерною особливістю румунської мови є її незначна діалектна роздробленість. Діалекти Мунтенії, Молдавії, Марамурешу, Банату та Трансільванії майже ідентичні, за винятком невеликої кількості регіоналізмів. Загалом румунською мовою розмовляють 28-29 мільйонів людей. Румуномовні становлять 0,5% світового населення і 4% світового латиномовного населення.