З української мови на німецьку онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на німецьку. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на німецьку безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на німецьку допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на німецьку може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Німецька мова належить до західної групи германських мов індоєвропейської мовної сім'ї. Нині німецька мова є державною мовою Німеччини, Австрії, однією з офіційних мов Швейцарії, Люксембургу та Бельгії. Німецька мова є найпоширенішою рідною мовою в Європейському Союзі. Німецька мова є флективною мовою, вона має чотири відмінки для іменників, займенників та прикметників. Загальна кількість носіїв мови становить близько 90 мільйонів осіб. За деякими оцінками, ще 40 мільйонів людей розмовляють німецькою як другою мовою. Німецька мова належить до західної групи германських мов індоєвропейської сім'ї. Німецький алфавіт використовує 26 пар латинських літер; літери, що позначають м'які звуки (ä, ö, ü) та β-лігатуру (ескет), не входять до алфавіту.