З німецької мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з німецької мови на українську. Для онлайн перекладу з німецької мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з німецької мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з німецької мови на українську

Онлайн перекладач з німецької мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з німецької мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Німецька мова - це індоєвропейська мова, що належить до західногерманської групи германських мов. Лінгвісти вважають, що німецька найтісніше пов'язана з іншими західнонімецькими мовами, а саме з африкаанс, голландською, англійською та фризькою. Німецька - найпоширеніша рідна мова в Європейському Союзі. Німецька мова широко вивчається як іноземна, особливо в континентальній Європі, де вона є третьою за популярністю іноземною мовою (після англійської та французької), Німецька писемність базується на латинському алфавіті. У німецькому алфавіті 26 пар латинських літер. Німецька мова має багато регіональних діалектів. Існує 3 основні групи діалектів: нижньонімецькі, середньонімецькі та південнонімецькі. Загальна кількість носіїв мови становить близько 90 мільйонів осіб. Ще 40 мільйонів людей розмовляють німецькою як другою мовою.