З української мови на китайську онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на китайську. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на китайську безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на китайську допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на китайську може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Китайська мова належить до китайсько-тибетської мовної гілки сім'ї, яка включає багато розмовних варіантів китайської мови. Різновиди китайської мови зазвичай розглядаються носіями як діалекти або як група окремих мов у межах великої китайської мовної сім'ї. В даний час більшість класифікацій виділяють від 7 до 13 основних регіональних груп, заснованих на фонетичному розвитку середньокитайської мови, серед яких путунхуа або мандарин є найпоширенішим (66%, або близько 800 мільйонів носіїв), за ним слідують мінський (75 мільйонів), у (74 мільйони) і юе (68 мільйонів). Фонологія стандартної китайської мови запозичена з пекінського діалекту, лексика - з мандаринської групи, а граматика базується на літературній сучасній писемній мові. Стандартна китайська стала плюрицентричною мовою: вона є офіційною мовою Китайської Народної Республіки, однією з офіційних мов Тайваню та однією з чотирьох офіційних мов Сінгапуру. Стандартна китайська також є однією з шести офіційних мов Організації Об'єднаних Націй. Китайська мова, як і фінська, класифікується за типологією порядку слів як SVO (підмет - дієслово - об'єкт). У типових простих реченнях перехідні дієслова стоять перед підметом, а підмет - перед дієсловом. Китайську також можна вважати мовою з домінуванням теми: у ній переважають речення, які починаються з теми, зазвичай "даної" або "старої" інформації, і закінчуються коментарем, або "новою" інформацією. В даний час в китайській мові використовується два типи ієрографічного письма. Перший варіант - це традиційне китайське письмо, створене за часів імперії Хань. Цей варіант досі використовується в Гонконзі, Макао і Тайвані. Другий варіант - спрощене ієрографічне письмо, створене в КНР у 1954 році, де написання багатьох ієрогліфів було значно спрощене, замість складних традиційних гліфів лист було зведено до меншої кількості штрихів. Цією версією письма користується переважна більшість китайців у Китаї. Ця версія письма стала офіційною в Сінгапурі та де-факто стандартом письма серед молодих китайців у Малайзії.