З китайської мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з китайської мови на українську. Для онлайн перекладу з китайської мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з китайської мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з китайської мови на українську

Онлайн перекладач з китайської мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з китайської мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Китайська - найпоширеніша сучасна мова, якою розмовляють понад 1,3 мільярда людей. Китайська мова має багато розмовних варіантів ідіом, часто взаємно незрозумілих. Стандартна китайська мова, заснована на пекінському діалекті путунхуа або мандаринському діалекті, використовується як основна мова в Китайській Народній Республіці та в Китайській Республіці (Тайвань). В даний час путунхуа активно просувається як основна мова в материковому Китаї. З другого класу школи весь навчальний процес починається путунхуа. Наразі нею розмовляють близько 800 мільйонів людей у Китаї. Іншими значними варіантами розмовної китайської мови є мін (75 мільйонів), у (74 мільйони) та юе (68 мільйонів), які включають популярну кантонську версію китайської мови. Китайська мова має два основні варіанти писемності: Китайські традиційні ієрогліфи, які зараз використовуються на Тайвані, Гонконгу та Макао, і китайські спрощені ієрогліфи, які використовуються в материковому Китаї. Окрім материкового Китаю, Сінгапур також офіційно перейшов на китайські спрощені ієрогліфи у 1969 році.