З української мови на китайську традиційну онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на китайську традиційну. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на китайську традиційну безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на китайську традиційну допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на китайську традиційну може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Китайська традиційна письмова графіка вперше з'явилася близько 200 року до нашої ери. У 5 столітті нашої ери ця форма китайського письма більш-менш остаточно сформувалася в її рамках і дійшла до наших днів у відносно незмінному вигляді. Назва варіанту письма як "китайська традиційна" використовується відносно недавно, щоб відрізнити цей варіант китайського письма від альтернативного варіанту, який називається "китайська спрощена". Цей варіант китайської писемності з'явився в результаті реформ, проведених у 1950-х і 1960-х роках у Китайській Народній Республіці. Зараз переважна більшість китайців користується спрощеною китайською писемністю. В даний час китайська традиційна писемність продовжує офіційно використовуватися тільки на Тайвані, Гонконгу і Макао, а також в деяких закордонних китайських громадах по всьому світу (за винятком Сінгапуру і Малайзії). Загальна кількість людей, які регулярно використовують китайську традиційну писемність як основний варіант, оцінюється приблизно в 28-30 мільйонів осіб.