З китайської традиційної мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з китайської традиційної мови на українську. Для онлайн перекладу з китайської традиційної мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з китайської традиційної мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з китайської традиційної мови на українську

Онлайн перекладач з китайської традиційної мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з китайської традиційної мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Традиційні китайські ієрогліфи - це один з декількох стандартних наборів ієрогліфів, що використовуються для написання китайської мови. Китайські ієрогліфи були створені за часів династії Хань за 200 років до нашої ери. Набори форм і норм китайських ієрогліфів стали більш-менш стабільними з часів правління Південної та Північної династій приблизно у 5 столітті нашої ери. Спочатку ця писемність була єдиною формою письма майже для всіх китайців у світі і не використовувала в своїй назві слова "традиційна". Однак після реформи китайської писемності в 1950-х роках у Китайській Народній Республіці та створення альтернативної писемності під назвою спрощена китайська, слово "традиційна" почали використовувати для позначення старої писемності китайської мови. Уряд Китайської Республіки (Тайвань) офіційно називає традиційні ієрогліфи "стандартними" або "загальноприйнятими". Китайська традиційна писемність офіційно продовжує використовуватися на Тайвані, в Гонконзі та Макао.