З української мови на італійську онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на італійську. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на італійську безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на італійську допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на італійську може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Італійська - одна з основних європейських мов, одна з офіційних мов Організації з безпеки і співробітництва в Європі та одна з робочих мов Ради Європи. Загальна кількість людей, для яких італійська мова є рідною, становить приблизно 67 мільйонів, і ще близько 20 мільйонів говорять італійською як другою мовою. Італійська мова належить до романської групи індоєвропейської сім'ї. Разом із сардинською, італійська мова є найменш дивергентною по відношенню до латинської. Сучасний італійський алфавіт складається з 21 латинської літери. В італійській мові немає відмінків. Іменники мають лише два роди: чоловічий та жіночий. Італійські дієслова мають три дієвідміни, 8 часів і 4 способи. Загальна кількість носіїв мови - близько 85 мільйонів осіб.