З італійської мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з італійської мови на українську. Для онлайн перекладу з італійської мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з італійської мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з італійської мови на українську

Онлайн перекладач з італійської мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з італійської мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Італійська - офіційна мова в Італії, Сан-Марино та Швейцарії (Тічино і Грізон), а також основна мова Ватикану. Італійська має статус офіційної мови національної меншини в Хорватії та в деяких районах Словенської Істрії. Італійська мова належить до італо-романської підгрупи романської групи індоєвропейської мовної сім'ї. Основою літературної, офіційної італійської мови став тосканський діалект. Середньовічним тосканським діалектом творили Данте і Петрарка. Сучасний італійський алфавіт складається з 21 латинської літери, за винятком 5 додаткових літер з розширеного латинського алфавіту. У порівнянні з іншими європейськими мовами (англійською, німецькою, французькою) він вважається найкоротшим. В італійській мові можна зустріти літери з діакритичними знаками. Їхнє призначення - позначати наголос на останньому складі (caffè, perché). Загальна кількість носіїв італійської мови становить приблизно 62 мільйони осіб, і ще близько 20 мільйонів говорять італійською як другою мовою.