З української мови на естонську онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на естонську. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на естонську безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на естонську допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на естонську може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Естонська мова - мова естонців та офіційна мова Естонії. Офіційна мова Балтійської асамблеї та Європейського Союзу. Естонська мова належить до фінно-угорської групи і найбільш близька до фінської. Естонські діалекти поділяються на дві групи - північні та південні. Порядок слів в естонській мові відносно вільний. Звичайний порядок слів в естонській мові SVO (підмет-дієслово-об'єкт). В естонській мові іменники мають 14 відмінків. Дієслова мають 4 часи: теперішній і три минулі (простий, доконаний і плюсквамперфект). Загальна кількість носіїв естонської мови становить приблизно 1,1 мільйона. Більшість естонців живуть в Естонії. Естонський алфавіт використовує стандартні латинські літери з додаванням діакритичних знаків. Він містить 32 літери.