З естонської мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з естонської мови на українську. Для онлайн перекладу з естонської мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з естонської мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з естонської мови на українську

Онлайн перекладач з естонської мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з естонської мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Естонська мова - мова естонців та офіційна мова Естонської Республіки. Естонську мову називають південною гілкою фінських мов, і вона є другою за поширеністю серед усіх фінських мов. Естонські діалекти поділяються на дві групи - північні та південні, історично пов'язані з містами Таллінн на півночі та Тарту на півдні. Естонська мова є аглютинативною мовою з елементами флексії. Порядок слів досить вільний, але широко використовується SVO - (subject–verb–object або підмет-присудок-додаток). В естонському алфавіті 32 літери. Естонська мова є рідною для близько 1 мільйона людей. Більшість з них (близько 900 000 осіб) є жителями Естонії. Невелика кількість естонців також проживає в Росії, США, Фінляндії та Великобританії.