З української мови на арабську онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на арабську. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на арабську безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на арабську допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на арабську може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Арабську мову зазвичай відносять до середньосемітських мов афразійської макросім'ї мов. Наразі арабська мова існує у двох різних формах. З одного боку, існує єдина арабська літературна мова - спільна мова освіти, преси, радіо, науки, літератури, ораторського мистецтва для всіх арабських країн. З іншого боку, в арабських країнах існують власні діалекти, якими населення користується в повсякденному спілкуванні. Діалекти арабської мови в різних країнах сильно відрізняються один від одного і часто є взаємно незрозумілими для їхніх носіїв. Основними діалектами арабської мови є єгипетський (близько 67 млн. осіб в Єгипті), магрибський (близько 70 млн. осіб в Марокко, Алжирі, Тунісі та Лівії), месопотамський (близько 41. 2 млн. осіб в Іраку), суданська арабська (17 млн. осіб у Судані та частинах південного Єгипту), арабська Перської затоки (у Кувейті, Об'єднаних Арабських Еміратах, Бахрейні та частинах Оману), левантійська (близько 44 млн. осіб у Лівані, Сирії, Йорданії, Палестині, Ізраїлі та Туреччині).