З арабської мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з арабської мови на українську. Для онлайн перекладу з арабської мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з арабської мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з арабської мови на українську

Онлайн перекладач з арабської мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з арабської мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Арабська - мова арабів, офіційна мова всіх 23 арабських країн, одна з офіційних мов Ізраїлю, Чаду, Еритреї, Джибуті, Сомаліленду, Сомалі та Коморських островів. Арабська також є однією з шести офіційних і робочих мов Генеральної Асамблеї та інших органів Організації Об'єднаних Націй (ООН). Арабська мова належить до семітської сім'ї афразійської макросім'ї мов. Кількість носіїв арабської мови та її різновидів становить близько 310 мільйонів осіб, ще близько 270 мільйонів використовують арабську як другу мову. Сучасна розмовна арабська мова поділяється на 5 груп діалектів, які часто є взаємно незрозумілими один одному. Арабська літературна мова - це мова Корану, газет, журналів, радіо і телебачення, а також засіб спілкування арабів з різних країн.