З української мови на англійську онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на англійську. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на англійську безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на англійську допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на англійську може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Англійська мова - державна мова США, Великої Британії, одна з двох офіційних мов Ірландії, Канади та Мальти, офіційна мова Австралії та Нової Зеландії. Англійська мова часто використовується населенням деяких країн (Індія, Пакистан та ін.) та Африки, в тому числі як офіційна мова. Англійська мова належить до германської групи індоєвропейської мовної сім'ї. Англійська мова є рідною для близько 340 мільйонів людей, це третя за чисельністю рідна мова у світі після китайської та іспанської. Нею розмовляють понад 1,3 мільярда людей (включно з тими, для кого вона є другою мовою). Це одна з офіційних і робочих мов Організації Об'єднаних Націй. Англійський алфавіт складається з 26 літер на основі латинського алфавіту.