З англійської мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з англійської мови на українську. Для онлайн перекладу з англійської мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з англійської мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з англійської мови на українську

Онлайн перекладач з англійської мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з англійської мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Англійська мова - мова британців, американців; офіційна мова Великої Британії; одна з двох офіційних мов Ірландії, Канади та Мальти, офіційна мова Австралії та Нової Зеландії. Англійська мова належить до германської групи індоєвропейської мовної сім'ї. Писемність базується на латинському алфавіті. В англійському алфавіті 26 літер. Орфографія англійської мови є однією з найскладніших для вивчення серед індоєвропейських мов. Велика кількість англійських слів містить літери, які не вимовляються при читанні, і, навпаки, багато вимовлених звуків не мають графічних еквівалентів. Студенту доводиться запам'ятовувати написання або читання майже кожного нового слова, тому в словниках часто прийнято вказувати транскрипцію. Англійська - рідна мова близько 340 мільйонів людей, третя за чисельністю рідна мова у світі після китайської та іспанської. Нею розмовляють понад 1,3 мільярда людей (включно з тими, для кого вона є другою мовою).