З української мови на африкаанс онлайн


Безкоштовний онлайн перекладач з української мови на африкаанс. Щоб виконати переклад з української мови, вам потрібно ввести у верхнє вікно редагування текст. Потім натисніть зелену кнопку "Перекласти" і ваш текст буде перекладено.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з української мови на африкаанс безкоштовно

Онлайн перекладач з української мови на африкаанс допоможе перекласти як окремі слова, так і речення й короткі тексти. Цей перекладач з української мови на африкаанс може перекладати не більше 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Африканська мова - мова західногерманської групи індоєвропейської мовної сім'ї, яка виникла в Південній Африці на основі нідерландської мови. Її використовували голландські та німецькі поселенці та поневолені ними народи. Нині нею розмовляють у Південній Африці, Намібії, Ботсвані, Замбії та Зімбабве. За даними 2010 року, загальна кількість носіїв африкаанс становить від 15 до 23 мільйонів осіб. З середини 1990-х років його роль в освіті та суспільному житті значно знизилася, але він продовжує займати важливе місце, наприклад, у засобах масової інформації. За оцінками, від 90 до 95% словникового запасу африкаанс має голландське походження, а також є запозичення з інших мов, зокрема німецької та койсанської мов Південної Африки. Наразі африкаанс є однією з 12 офіційних мов Південно-Африканської Республіки.