З африкаанс мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з африкаанс мови на українську. Для онлайн перекладу з африкаанс мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з африкаанс мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з африкаанс мови на українську

Онлайн перекладач з африкаанс мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з африкаанс мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Мова африкаанс поширена в Південній Африці. Мова африкаанс виникла в результаті злиття різних діалектів нідерландської мови. Незважаючи на велику схожість з нідерландською мовою (близько 90-95% слів запозичені з нідерландської), мови відрізняються, особливо в написанні. Багато слів африкаанс запозичені з португальської, банту та койсанської мов. У Південній Африці африкаанс розмовляють приблизно 7 мільйонів людей, що становить близько 13% населення країни. Африканська мова також широко поширена в сусідній Намібії, де вона часто використовується як "лінгва франка" - мова міжетнічного спілкування.