Угорський перекладач онлайн


Безкоштовний українсько-угорський перекладач для перекладу слів, фраз, речень. Для українсько-угорського перекладу введіть у верхнє вікно редагування текст. Потім для роботи угорського онлайн перекладача, натисніть на зелену кнопку і текст буде перекладено.

 0 /5000


Другий українсько-угорський перекладач онлайн

Для українсько-угорського перекладу введіть у верхню форму редагування текст і натисніть на кнопку "Перекласти". В нижньому вікні редагування ви отримаєте перекладений угорський текст. Цей перекладач має обмеження у 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Угорська мова - мова угорців, що належить до фінно-угорської групи мов, в межах якої разом з мовами мансі та ханти утворює угорську групу. В угорському алфавіті 40 літер (14 голосних, 26 приголосних). Угорська мова є аглютинативною мовою. Вона використовує різні афікси, переважно суфікси, а також деякі префікси та циркумфікс для зміни значення слова та його граматичної функції. Іменники мають 18 відмінків, які регулярно утворюються за допомогою суфіксів. У сучасній мові використовується лише 2 часи дієслова - теперішній і минулий. Для вираження майбутнього часу використовується дієслово доконаного виду в теперішньому часі або конструкція з допоміжним дієсловом "туман". Близько 13 мільйонів людей є носіями угорської мови, з яких близько 10 мільйонів проживають в Угорщині. Близько 2,2 мільйона носіїв мови проживають на інших територіях, що входили до складу Угорського королівства до Тріанонського договору (1920). Найбільша група проживає в Трансільванії, західній частині сучасної Румунії. Також є великі угорські громади в Словаччині, Сербії та Україні, угорці проживають в Австрії, Хорватії та Словенії, а ще близько мільйона людей розкидані в інших частинах світу.