З польської мови на українську онлайн


Безкоштовний перекладач з польської мови на українську. Для онлайн перекладу з польської мови введіть у верхнє вікно редагування текст. Далі, щоб перекласти з польської мови на українську натисніть зелену кнопку "Перевести" і ваш текст перекладеться.

 0 /5000


Альтернативний перекладач з польської мови на українську

Онлайн перекладач з польської мови на українську перекладе вам як окремі слова, так і короткі тексти. Даний перекладач з польської мови на українську має обмеження 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Польська мова - мова слов'янської групи західнослов'янської підгрупи, до якої також належать чеська та словацька мови. Є офіційною мовою Польщі. Польська мова характеризується такими особливостями в галузі фонетики, як наявність динамічного наголосу, фіксованого на передостанньому складі; збереження носових голосних; відсутність фонологічного протиставлення голосних за тривалістю - стислістю; відсутність якісної редукції ненаголошених голосних; наявність протиставлення приголосних за твердістю - м'якістю; У польській мові існують територіальні діалекти: Великопольський, Малопольський, Кашубський та Сілезький діалекти. Загальна кількість носіїв польської мови коливається від 40 до 48 мільйонів осіб.