Китайський перекладач онлайн


Безкоштовний українсько-китайський перекладач для перекладу слів, фраз, речень. Для українсько-китайського перекладу введіть у верхнє вікно редагування текст. Потім для роботи китайського онлайн перекладача, натисніть на зелену кнопку і текст буде перекладено.

 0 /5000


Другий українсько-китайський перекладач онлайн

Для українсько-китайського перекладу введіть у верхню форму редагування текст і натисніть на кнопку "Перекласти". В нижньому вікні редагування ви отримаєте перекладений китайський текст. Цей перекладач має обмеження у 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Стандартна китайська - офіційна мова Китайської Народної Республіки та Китайської Республіки на Тайвані, одна з чотирьох офіційних мов Сінгапуру та одна з шести офіційних мов Організації Об'єднаних Націй. В основі стандартної китайської мови лежить пекінський діалект путунхуа, який часто називають путунхуа. Китайські розмовні регіональні ідіоми сильно відрізняються одна від одної, тому більшість лінгвістів розглядають їх як самостійну мовну гілку, що складається з окремих, хоча і споріднених мовних і діалектних груп. Традиційно китайські розмовні ідіоми поділяють на 7 основних груп: Північнокитайські (путунхуа), юеські (кантонські), хакка, ганьські, сянські, міньські. Зі зростанням впливу китайської економіки викладання стандартної китайської мови стає все більш популярним у школах Східної Азії, Південно-Східної Азії та Західного світу. Окрім путунхуа (мандаринської), кантонська мова є єдиною іншою китайською мовою, яку часто викладають як іноземну, головним чином через економічний та культурний вплив Гонконгу та широке використання цього варіанту серед великих закордонних китайських громад. Наразі існує дві системи китайського ієрогліфічного письма. Це традиційні ієрогліфи, що використовуються в Гонконзі, Тайвані, Макао та багатьох закордонних китайськомовних громадах. Другий і більш поширений на сьогодні варіант - спрощені ієрогліфи, запроваджені КНР у 1954 році з метою поширення масової грамотності. Спрощені китайські ієрогліфи спрощують найскладніші традиційні гліфи до меншої кількості штрихів. Сінгапур, де проживає велика китайська громада, став другою країною, яка офіційно прийняла спрощені ієрогліфи.