Африкаанс перекладач онлайн


Безкоштовний українсько-африкаанс перекладач для перекладу слів, фраз, речень. Для українсько-африкаанс перекладу введіть у верхнє вікно редагування текст. Потім для роботи африкаанс онлайн перекладача, натисніть на зелену кнопку і текст буде перекладено.

 0 /5000


Другий українсько-африкаанс перекладач онлайн

Для українсько-африкаанс перекладу введіть у верхню форму редагування текст і натисніть на кнопку "Перекласти". В нижньому вікні редагування ви отримаєте перекладений африкаанс текст. Цей перекладач має обмеження у 1000 символів за один переклад.


 0 /1000

Африкаанс - це мова західнонімецької групи, яка розвинулася в голландській Капській колонії з нідерландського діалекту. Афрікаанс використовували голландські, французькі та німецькі поселенці, а також поневолені ними народи. У 18 столітті африкаанс поступово почав набувати відмінних рис. Нині нею розмовляють у Південній Африці, Намібії та (меншою мірою) в Ботсвані, Замбії та Зімбабве. За даними 2010 року, загальна кількість носіїв африкаанс коливається від 15 до 23 мільйонів осіб. Наразі африкаанс є однією з 12 офіційних мов Південно-Африканської Республіки. З середини 1990-х років його роль в освіті та суспільному житті значно знизилася, але він продовжує займати важливе місце, наприклад, у засобах масової інформації. Відмінності від нідерландської мови включають морфологію та граматику більш аналітичного типу, а також деякі варіанти вимови. Близько 13,5% населення Південної Африки (7 мільйонів людей) розмовляють африкаанс як рідною мовою, що робить її третьою найпоширенішою рідною мовою в країні після зулуської та коса. Африканська мова має великий список голосних фонем, що складається з 17 голосних фонем, у тому числі 10 монофтонгів і 7 дифтонгів. Існує також 7 маргінальних монофтонгів. Іменники в африкаанс, як і в сучасній нідерландській мові, не мають системи відмінків та граматичного роду (на відміну від сучасної нідерландської мови). Прикметники можуть відмінюватися, якщо вони стоять перед іменником.